Etusivu‎ > ‎

Yhteystiedot

Ryhmien vetäjien yhteystiedot löytyvät sivulta Ryhmät.


Näytetään 14 kohdetta
PestiNimiSähköpostiPuhelin
Lajittele 
 
Lajittele 
 
Lajittele 
 
Lajittele 
 
PestiNimiSähköpostiPuhelin
01 Lippukunnanjohtaja, tiedustelut jäsenasioista Jatta Kolehmainen jatta.kolehmainen(at)korvenpojat.net 044 253 1054 
02 Lippukunnanjohtajan apulainen Annika Tupeli annika.tupeli(at)korvenpojat.net 040 735 7726 
03 Sihteeri, jäsenrekisterinhoitaja Lassi Veikkonen lassi.veikkonen(at)korvenpojat.net 050 300 2720 
04 Pestijohtaja, jäsenrekisterinhoitaja Hanna Koskikallio hanna.koskikallio(at)korvenpojat.net 044 535 5534 
05 Ohjelmajohtaja Iitu Mäenpää iitu.maenpaa(at)korvenpojat.net 044 033 2366 
06 Kalustonhoitaja Emil Karlsson karlsson.emil99(at)gmail.com 044 254 6742 
07 Jokkarin isäntä Ari Martikainen ari.martikainen(at)pohjola.fi 050 505 2543 
08 Ikäkausivastaava, sudenpennut (7-9-vuotiaat) Ari Martikainen ari.martikainen(at)pohjola.fi 050 505 2543 
09 Ikäkausivastaava, seikkailijat (10-12-vuotiaat) Ari Martikainen ari.martikainen(at)pohjola.fi 050 505 2543 
10 Luotsi, tarpojat (12-15-vuotiaat) Elli Mäenpää  ellimaenpaa(at)hotmail.com 044 022 9199 
11 Luotsi, samoajat (15-17-vuotiaat) Iitu Mäenpää iitu.maenpaa(at)korvenpojat.net 044 033 2366 
12 Luotsi, vaeltajat (18-22-vuotiaat) Hanna Koskikallio hanna.koskikallio(at)korvenpojat.net 044 535 5534 
13 Verkkosivuvastaava Iiro Lehtiniemi iiro.lehtiniemi(at)korvenpojat.net 040 051 0224 
14 Äitikerho Sari Lappalainen sari.lappalainen(at)arvolukko.fi 040 509 4664 
Näytetään 14 kohdetta
Comments